سامانه اطلاع رسانی همایش ها ، کنفرانس ها و سمینارها ، یوکانف یار

همایش بین المللی بازاریابی و فروش

مدیریت / مدیریت بازرگانی

 درباره همایش

همه می دانیم که سازمان ها بدون فروش و بازاریابی اثربخش بقا نداشته، رو به افول رفته و در نهایت ورشکستگی را تجربه خواهند کرد. ۷۰ درصد از سازمان های سودآور در آمریکا، سرانه آموزش فروش بیش از ۱۰۰ ساعت در سال را تجربه کرده و مدیران و کارکنان فروش این سازمان ها دوره های فشرده و متعدد فروش و بازاریابی را به صورت منظم می گذرانند که تاثیر مستقیمی بر افزایش فروش، تعداد مشتریان و سهم بازار دارند.

با توجه به ماموریت ما در "ارتقا سطح کسب و کارهای مدیران کشور"، برای ششمین بار متوالی  با همایشی بزرگ و متفاوت از قبل،  با حضور و سخنرانی استاد پیتر سیلوستر و استاد علی معبودی به مدت یک روز در مرکز همایش های مخابرات رشت میزبان ۵۰۰ نفر از مدیران و فعالین کسب و کار از اقصی نقاط ایران عزیزمان خواهیم بود.

این همایش بین المللی با نگاهی نو به مقوله بازاریابی و فروش از منظر علم روز دنیا و روش های کاربردی و بومی ویژه شرایط بازار ایران به شرکت کنندگان در پیاده سازی استراتژی های جدید در حوزه فروش و توسعه کسب و کار کمک می نماید.

همایش های برگزار شده توسط مدیران نواندیش در طول ۴ سال گذشته بیش از ۲۰۰۰ نفر از مدیران را آموزش و توسعه داده و در این همایش نیز به عنوان مهم ترین رویداد بین المللی مدیریتی در شمال کشور میزبان شما هستیم. انتقال تجربه و دانش اساتید این همایش فرصت قابل ملاحظه ای را برای مدیران فراهم خواهد نمود تا بتوانند با استفاده از ابزارها، روش ها و تکنیک های یادگرفته شده به ارتقا و پیشرفت خود و سازمانشان بیش از پیش کمک کنند.


 محورهای همایش

راهکارهای متمایزسازی به روش Harly Davidson

تکنیک‌های طلایی خلق مشتریان راضی

افزایش فروش به سبک BMW

رازهای اصلی مدیران موفق و مهارت های راهبردی آنها

خلق مدل های جدید افزایش و توسعه فروش

۱۲ کلید ساختن کسب و کار موفق

همایش بین المللی بازاریابی و فروش

 تاریخ های مهم

 تاریخ برگزاری همایش :۱۳۹۶/۰۹/۰۳
 تاریخ شروع ثبت نام :۱۳۹۶/۰۷/۰۱
 تاریخ پایان ثبت نام :۱۳۹۶/۰۸/۳۰

 اطلاعات تماس

وب سایت همایش بین المللی بازاریابی و فروش
همراه 09115505950
تلفن دبیرخانه 01334934
پست الکترونیک info@modirno.ir
آدرس دبیرخانه رشت - انتهای فاز 2 ضیابری - ساختمان امید1- طبقه 3 واحد 6