سامانه اطلاع رسانی همایش ها ، کنفرانس ها و سمینارها ، یوکانف یار

یوکانف یار ، چگونه کار می کند؟


در سامانه اطلاع رسانی همایش ها ، کنفرانس ها و سمینار های آرمان ( یوکانف یار )این امکان به دبیرخانه ها داده میشود تا به طور رایگان همایش خود را در سامانه ثبت کرده و اطلاع رسانی کنند. این کار کمک بسیار زیادی در افزاریش تعداد بازدیدها از همایش خواهد کرد، همچنین تأثیر بسزایی در فرآیند بهینه سازی موتور های جستجو برای همایش مورد نظر دارد. امکان جستجوی پیشرفته برای بازدیدکنندگان فراهم است و لذا کاربران می توانند به راحتی همایش شما را پیدا کنند. می توانید امکاناتی را که در همایش خود ارائه می دهید به کاربران اعلام کنید، پوستر همایش را بارگذاری کنید و میزان ورودی از سامانه به سایت خود را مشاهده نمایید.

سرویس ها و خدمات

پنل پیامک رایگان، طراحی لوگو، طراحی پوستر، طراحی کارت ورود به جلسه، گواهی حضور، گواهی ارائه، گواهی پذیرش مقاله ، طراحی کتابچه الکترونیکی مقالات، بهینه سازی سایت همایش برای موتورهای جستجو (SEO) از دیگر خدماتی است که به دبیرخانه های محترم ارائه می کنیم. کافی است هنگام ثبت همایش خود در سامانه هر کدام از خدماتی که مد نظرتان بود را انتخاب کرده و تایید کنید سپس همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و مشاوره های لازم را ارائه می نمایند.و در صورت توافق شما ، نسبت به ارائه خدمات اقدام خواهیم کرد و یا می توانید مستقیما با ما تماس بگیرید.

سامانه مدیریت همایش های آرمان (سایت همایش)

سامانه مدیریت همایش های آرمان با نام تجاری uconf یک دبیرخانه اینترنتی است که به دانشگاهیان ، موسسات و جوامع علمی کشور کمک می کند تا همایش های خود را در سطوح منطقه ای ، بین المللی بدون نگرانی از درگیری با روش های سنتی دریافت مقالات و داوری آنها برگزار کند. این سامانه به شماره 026406-01694-8 در مرکز رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد به ثبت رسیده است و دارای تاییدیه فنی از شورای عالی انفورماتیک می باشد. به کمک این سامانه می توانید سایتی مستقل برای همایش خود داشته باشید که در آن ثبت نام پژوهشگران، دریافت مقالات، داوری آنلاین مقالات، دریافت اینترنتی هزینه ها، مدیریت رزرواسیون و امکانات جانبی، صدور گواهی نامه ها و ... به راحتی انجام می شود. می توانید اطلاعات کاملتری را اینجا مشاهده نمایید و یا مستقیما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. .

طراحی لوگو

طراحی لوگوی همایش با کیفیت بالا و در قالب های png,jpg و در صورت نیاز به صورت لایه باز ارائه می گردد. لوگوی مستقل برای همایش می تواند در اعتبار همایش شما و برند سازی موثر باشد. می توانید از لوگوی خود در سربرگ ها، پوستر، مکاتبات و .. استفاده کنید

طراحی پوستر

جزء جدایی ناپذیر هر همایش پوستر همایش می باشد که در حقیقت ویترین همایش شماست که کلیه اطلاعات را به صورت تصویری ارائه می دهد . می توانیم پوستر همایش شما را در سایز های A2,A3,A4,A5 و یا سایز مورد نظر شما با کیفیت مناسب چاپ آماده کرده و با هماهنگی هم طرح را نهایی کنیم. نسخه ای هم مناسب قرار دادن در سایت همایش و سایت های اطلاع رسانی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

طراحی گواهینامه های پذیرش و حضور

یکی از اهداف همه ی شرکت کنندگان هر همایش دریافت گواهی حضور در همایش یا گواهی ارائه مقاله می باشد اگر از سامانه مدیریت همایش های آرمان استفاده می کنید امکان صدور گواهی حضور، ارائه و پذیرش در آن پیش بینی شده است و فقط کافی است قالب گواهی را به سامانه معرفی کنید. ما قالب گواهی نامه را به صورت گرافیکی با در نظر گرفتن مکان های مناسب برای چاپ مشخصات افراد طراحی کرده و ارائه می دهیم.

طراحی جلد کتابچه مقالات و طراحی کاور CD

یک طراحی هماهنگ میان لوگو ، پوستر ، CD ، وب سایت و ... می تواند همایش شما را حرفه ای کند. لذا از دیگر خدمات ما طراحی گرافیکی جلد کتابچه مقالات و یا طراحی پوششCD همایش می باشد.

کتابچه الکترونیکی مقالات

امروزه بسیاری از همایش ها به جای ارائه کتابچه چاپی مقالات ، کتابچه الکترونیکی مقالات را در قالب یک CD به صورتAutorun و با طراحی زیبا و چند رسانه ای ارائه می دهند این کتابچه دارای قابلیت دسته بندی مقالات، پذیرفته شده بر اساس محورهای همایش و یا نوع پذیرش ارائه جداگانه مقالات دو کاربر و یا ارائه کلیه مقالات با Autorun زیبا همراه معرفی همایش و .. خواهد بود

تعرفه سرویس ها و خدمات


عنوان خدمات هزینه زمان سفارش توضیحات تخفیف
سامانه مدیریت همایش ( تک همایش) 1000000 تومان با هاست و دامنه رایگان و امکانات متنوع . اطلاعات بیشتر... در نحوه پرداخت
سامانه مدیریت همایش ( همایش ساز) از 4900000 تومان با پلن های متنوع . اطلاعات بیشتر... در نحوه پرداخت
پنل پیامک رایگان برای مشتریان سامانه مدیریت همایش های آرمان
طراحی لوگو 50000 تومان ابتدای همایش در جشنواره ها
طراحی پوستر 100000 تومان ابتدای همایش در جشنواره ها
طراحی جلد کتابچه و کاور سی دی مقالات 50000 تومان ابتدای همایش در جشنواره ها
طراحی قالب گواهینامه ها 50000 تومان ابتدای همایش در جشنواره ها
کتابچه الکترونیکی مقالات 300000 تومان یک ماه به پایان همایش در جشنواره ها
ارسال ایمیل تیلیغاتی به زودی ...
ارسال ایمیل تیلیغاتی هدفمند به زودی ...